נגנים לקבלת פנים

אתם מקיימים חתונה קטנה ואינטימית בתקופה הקרובה? יומולדת חמישים לאבא? יום נישואין- "חתונת הכסף"? בר מצווה? בת מצווה? אירוע עסקי? בכל אירוע, צריכה להיות מוסיקת רקע. אירוע מגיע בנפרד משאר היום, על כן, צריך לספק לאורחים בו, ולא משנה באיזה אירוע מדובר, את האווירה המתאימה והנכונה, בין אם מדובר באוכל, מיקום או מוסיקה. מדובר באלמנטים חשובים ביותר בכל אירוע, שיכולים להפוך אותו לערב מיוחד, נעים וכיפי שייזכר לחיוב לאורך זמן, אך בבחירות הלא נכונות לאירוע שירגיש למשתתפים בו כמיותר.

הרכב מוסיקלי המנגן בסגנון לטיני- ברזילי. הביצועים הינם חידושים, המתנגנים באופן רגוע, כך שגם נכניס את האורחים לאווירת חופש נעימה, וגם יוכלו האורחים להמשיך לשוחח בינם מבלי מפריע. השירים שאנחנו שרים הינם הקלאסיקות מדרום אמריקה, בסגנון סלסה, למבדה ובוסה נובה. את המנגינות והשירים תוכלו לסייע לנו לבחור, כך שנגיע עם רשימת שירים מוכנה מראש על פי טעמכם האישי.

אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ, מתמקמים ומתחילים לנגן. כל שעליכם לעשות הוא להתרשם מאיתנו בערוץ היו טיוב, שם תוכלו לאתר סרטונים מהופעות שלנו, וכמו כן, אתם מוזמנים להגיע לאירוע בו אנו מופיעים, על מנת לקבל התרשמות מההופעה החיה. לאחר מכן, נדאג לקבוע פגישה על מנת לתאם את כל הפרטים סגנון האירוע בו אתם מעוניינים, אורך זמן ההופעה וכן שירים במידה ותחליטו לבחור, ולאחר שנסכם הפרטים והתמחור, נחתום בלחיצת יד ונתראה באירוע!

ביום האירוע עצמו, נגיע כחצי שעה לפני זמן ההתחלה, נתמקם ו… נתחיל לעשות את מה שאנחנו עושים הכי טוב- נשיר וננגן בקצב הלטיני!. מניסיון שלנו, האורחים ינשנשו, ישוחחו ויתנועעו יחד עם קצב המוסיקה, שיכניס אותם לאווירה חיובית וטובה, כך שהמשך הערב יהיה מובטח בהנאה גדולה ובשחרור של הקהל שלכם.

מוסיקה לטינית ידועה בשמחה שלה ובקצב שמעניקה, כך שאם אתם מעוניינים שהאירוע שלכם יהיה שמח, קופצני וייזכר לחיוב.

לחצו כאן למידע נוסף על אולם אירועים בראשון לציון

2018-02-17T12:25:08+02:00