מקום לחתונה קטנה

אם אתם מחפשים מקום לחתונה קטנה שיעזור לכם להפוך את החתונה מאירוע שגרתי וצפוי לאירוע בלתי נשכח שייצרב בזיכרונם של המוזמנים למשך תקופה ארוכה?

אין ספק שאירוע כמו חתונה הוא אירוע של פעם בחיים ולכן עבור רבים חשוב מאוד לבצע את האירוע במקום שיעזור לחתונה להתקיים בצורה המושלמת ביותר, כזו שלא תשכח במהירות. אתם מתכננים את החתונה שלכם בסדר גודל מצומצם ואתם מחפשים מקום לחתונה הקטנה שלכם? מעוניינים לארגן חתונה קטנה? רוצים להפוך את החתונה שלכם לאירוע קטן ויוקרתי? חתונה קטנה היא חתונה אינטימית והיא יכולה להתקיים במקום קטן אם מארגנים אותה נכון והיא יכולה להיות מהנה אף יותר מחתונה גדולה.

חתונה קטנה שמרגישה גדולה

תאטרו הוא מקום לחתונות קטנות מקום לחתונה קטנה יכול להיות חוף ים קטן שבו אפשר לארגן אירוע מצומצם או אולם אירועים קטן שיכול להכיל מספר אורחים מצומצם, או אולי מסעדה או אפילו חתונה בבית כנסת.

חתונה קטנה יכולה להיות אירוע בנאלי ורגיל שאינו שונה כמעט משום מכל חתונה אחרת שהיא, לעומת זאת במאמץ לא רב תוכלו להפוך את האירוע שלכם ליחיד מסוגו וליהנות את האורחים שלכם בערב מפנק וחוויתי. כמובן שהשאלה היא כיצד? איך הופכים חגיגה ידועה מראש ובאיזשהו מקום אפילו מעט מוכתבת למשהו אחר שונה ומרתק?

אם אתם מחפשים מקום לחתונה קטנה באזור המרכז, קחו בחשבון את תאטרו אולם אירועים וכנסים שהוא אידיאלי בתור מקום לעריכה של חתונה קטנה. תאטרו ממוקם בראשון לציון ויש ביכולתו להכיל עד 200 איש, מקום מושלם לחתונות קטנות ומצומצמות.

מהו המקום המועדף עליכם לחתונה קטנה? ישנן דרכים רבות להפוך חתונה לאירוע, יהיו כאלו שיבחרו בגן אירועים עם אגם או אפילו בריכה ויחגגו את החתונה הקטנה שלהם תוך שיט מסעיר ומרגש על מימי האגם, ישנם שיעדיפו לחילופין חתונה קטנה ברובע היהודי באולם אירועים המשקיף הישר לכותל המערבי, שריד בית המקדש כאשר החופה נערכת על רקע חומות העיר והכותל המערבי. יהיו שיבחרו להזמין אטרקציות לאירועים כמו דוכני מזון, בלונים לילדים ,להקה מיוחדת שתפתיע את האורחים ותנעים את זמנם ועוד רעיונות כיד הדמיון (וכיד התקציב) הטוב/ה עליכם… מהו סוג האירוע המועדף עליך? מהו המקום המועדף עליך?

אולם אירועים לחתונה קטנה

מקום קטן במרכז לחתונה אינטימית תאטרו הוא מקום לחתונה קטנה אשר מציע לכם להפוך את אירוע החתונה הקטנה והמצומצמת שלכם למשהו אחר ללא גירעונות בתקציב וכיסים ריקים אלא, עצם האירוע שיתוכנן בקפידה אצלנו כמיטב המסורת של הצוות המקצועי שלנו יהיה שונה, מרשים ומיוחד. תאטרו הוא אולם אירועים וכנסים קטן במרכז בעיר ראשון לציון.

הייחודיות שלנו היא בכל שאנו מאפשרים לכם לערוך אירוע חתונה קטנה משפחתי ואינטימי ללא משתתפים מרובים שלעיתים קרובות חלקם כלל אינו קשור אליכם באופן ישיר…. חתונה אינטימית עם אוכל משובח בטעמים עשירים תענג את האורחים שלכם הרבה יותר, גם הדיג'י המעולה שלנו ישמח לשתף פעולה בהופעות חיות בכל ז'אנר שתחפצו.

כך שאירוע בלתי נשכח הוא לאו דווקא הוספה של אלמנטים חיצוניים רבים אלא בחירת המיקום הטוב ביותר שיתאים למיקום האורחים שלכם ולאופי האירועים שהם מעדיפים.

כאשר החתונה היא משפחתית ומצומצמת, אולי לאורחים תהייה פחות בעיה להגיע לאולם שלנו. תאטרו הוא מקום לחתונה קטנה אשר ממוקם בראשון לציון, עיר יחסית מרכזית, אך נאמר שהחברים הכי טובים שלכם או חברי משפחה מסוימים רק עברו מהמרכז לצפון הארץ או לדרום הארץ לדוגמה, מה עושים במקרה כזה? כאשר אתם לא מוכנים להעביר את היום השמח ביותר בחייכם בלעדיהם. במקרים כאלה, אנחנו נמליץ לכם לארגן הסעה לאורחים שלכם. אם מספר האורחים מצומצם, אפשר להסתפק בהשכרת מיניבוס קטן של 20 אורחים לאירוע שייקח את המוזמנים שלכם ויחזיר אותם ללא בעיה. יוריד את נטל הנהיגה מעליהם ועוד יותר חשוב, נטל הנהיגה תחת השפעת אלכוהול.

תחשבו על זה, האורחים החשובים שלכם יגיעו בבטחה, בנוחות, בראש שקט כמו שאומרים לאירוע, הם יכולים לשתות וליהנות איתכם בלי לדאוג על הצורך לנהוג בחזרה קילומטרים רבים הביתה. יהיה להם נהג אחראי שיחזיר אותם הביתה והאירוע שלכם יהיה פשוט מושלם. לכן אנחנו תמיד ממליצים לאורחים שלנו שמתקשים להחליט בעניין המיקום הגיאוגרפי על יצירת קשר עם חברת הסעות ולארגן הסעה לאורחים שלהם..

2018-02-17T12:35:06+02:00