אולם כנסים

אולם כנסים בראשון לציון, הגיע הזמן לערוך את הכנס השנתי לעובדי החברה אותה אתה מנהל נאמנה מזה 10 שנים ואתה מחפש אולם כנסים מתאים לעריכת האירוע? אולי אתה גם מחפש מקום ייחודי ויוצא דופן שיהיה קרוב לכלל העובדים?

מקום לעריכת אירוע קטן במרכז שיעניק להם הן את התחושה הנעימה והאינטימית והן את ההרגשה שיכולים להשתחרר וליהנות? מעוניין באוכל שף איכותי וטעים? אולם הכנסים – תאטרו בראשון לציון הוא בדיוק המקום עבורך. תאטרו הינו אולם כנסים בו ניתן להכיל אורחים של עד 220 איש. אנחנו מעניקים אווירה אלגנטית, כאשר האמנים בו מעניקים מופע מוזיקלי בהתאם לבחירת מארגן האירוע. כמו כן, ניתנת לך האפשרות לעצב את האולם אירועים על פי בחירתך וטעמך האישי, בשיתוף עם המעצבים המקצועיים שלנו. את העיצוב תוכל לבחור על פי עיצובים קודמים שבוצעו, או שתוכל ליצור עיצוב מיוחד משלך, שיכלול למשל את לוגו החברה על פני השולחנות והקירות. אירוע עיסקי קטן במרכז

הצוות הנכון לניהול אירועי כנסים

תאטרו הוא אולם כנסים אשר אנשי המקצוע אשר מועסקים בו הם מהשורה הראשונה. כך תוכל ליהנות ממערכות מולטימדיה מהמתקדמות ביותר בשוק, המתופעלות על ידי איש מקצוע מוכשר ביותר. במערכות המולטימדיה תוכל להציג לעובדיך סרטונים, מצגות וכן כל העולה על דעתך. כמו כן הצוות המוסיקלי שלנו ינעים את אוזני המשתתפים באירוע, באמצעות שירים וריקודים. הצוות שלנו יודע להניע את הקהל ולהזיז אותו, כך שגם הביישן ביותר יקום לרקוד!

תאטרו הוא אולם כנסים אשר מכיל בתוכו את מירב אופציות האירוח לכנס שאתם רוצים לערוך. האולם מתאים לכל מיני סוגי אירועים לרבות אירועים לעובדי חברה, מסיבות עיתונאים או ימי קריאה. וכעת, בוא נדבר על האוכל… השף הבכיר שלנו אחראי על בניית תפריט עשיר במגוון המאכלים שיקלעו לטעמם של כל האורחים, גם הביקורתיים ביותר! התפריט שלנו מפורסם כאן באתר, כך שתוכל להגיע מגובש לעיצוב התפריט, וכמובן, תוכל ליהנות מטעימות של המנות אותן תבחר לאירוע, או של המנות לגביהן אתה מתלבט. תפריט הקינוחים שלנו עשיר ביותר.

מתכננים כנס מקצועי בקרוב?

אם אתם מחפשים אולם כנסים לעריכת האירוע העסקי הבא שלכם או אתם מחפשים מקום לערוך כנס עובדים קטן ואינטימי, מודרני ומאובזר, בתאטרו אירועים וכנסים, תוכל למצוא את כל זה ויותר. תאטרו הוא אולם אירועים בראשון לציון אשר מתאים לעריכת אירועים פרטיים כגון חתונה קטנה עד 200 איש, מסיבות אירוסין, ברית מילה או בר מצווה ואירועים עסקיים כגון כנסים ואירועי חברה שמטרתם לגבש את עובדי החברה או לחגוג אירוע מסויים.

תאטרו הוא אולם כנסים מודרני בראשון לציון מושקע ומאובזר בציוד סאונד ומערכת שמע מן הטובות בעולם. מערכות מולטימדיה מתקדמות בעיצוב מודרני שמתאימות לעריכת

2018-02-18T11:01:44+02:00